Nagyon jó kis parketta bolt. Csak igényes termékeik vannak. Egy házaspár vezeti az üzletet, lelkiismeretesen nagy odaadással dolgoznak. A lerakással kapcsolatban is nagyon tapasztaltak. Egy dologra kell nagyon odafigyelni, hogy a szállítás csak házig megoldható a részükről. Tehát gondoskodni kell a lakásba való bejuttatásról, de ezt mindenkinek el is mondják. Csak ajánlani tudom őket

