Kedves Eszti és Marci, Szeretném ha az utókornak is megmaradna, hogy menyire elégedettek és boldogok vagyunk 🙂 Köszönjük azt a fajta profizmust és maximalizmust, ahogyan az első pillanattól kezdve hozzánk álltatok. Ahogy korábban a vendégkönyvet is olvasgattam, lettem egyre biztosabb benne, hogy Hozzátok kell fordulni, még ha a vendégkönyvet az ember az Internet világában fenntartásokkal is olvasgatja. Üde színfoltja vagytok a Magyar szolgáltatóiparnak -nem leszűkítve csupán az építőiparra-. Maradjatok meg így és ne kössetek kompromisszumot a világgal ;.-) Köszönjük még egyszer! Üdv, Adél, Zsuzsi, Elemér ps.: Zsoltnak is külön köszönet. Sajnos már nem találkoztunk kedden. Hétfőn mindenképp rácsörgök.

